Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Těstoviny

Výrobce se nachází nedaleko Slovensko-maďarského pomezí. Pěstování obilovin probíhá na vlastních pozemcích a vajíčka si zajišťuje z vlastních slepičích farem takže jestli se bavíme o výrobcích domácího charakteru

Těstoviny Je zde 1 produkt.

Podkategorie

  • Těstoviny Čtyř vaječné

    Těstoviny Gyermelyi, jednička na maďarském trhu. Nejpopulárnější čtyřvaječné těstoviny, které tvoří většinu výroby. Mezi čtyřvaječnými těstovinami, které se prodávají ve 23 různých tvarech, najdeme těstoviny do polévek, salátů a zvláštní formy pro přílohy a sladkosti. Těstoviny zde vyrábějí z vlastních surovin: ve vlastním mlýně melou speciální těstovinovou mouku a čerstvá vajíčka pocházejí z jejich vlastní slepičí farmy. Čerstvá vajíčka zajišťují vaječným těstovinám vynikající varné vlastnosti, pružnou konzistenci, bohatou a jemnou chuť. Díky vitamínům, dokonale stravitelným bílkovinám, optimálnímu složení masných kyselin a minerálních látek obsažených ve vajíčkách potřebných k funkci lidského organizmu dávají i vysokou přidanou hodnotu našim vaječným těstovinám, které zaslouženě patří do prémiové kategorie v segmentu těstovin.

  • Těstoviny Osmi vaječné

    Osmivaječné zlatožluté těstoviny, vyrobené z čerstvých vajec patří k tradiční domácí kuchyni a jsou nenahraditelným doplňkem polévek a hlavních jídel. Těstoviny Gyermelyi se se svou prémiovou kvalitou dostaly za krátké období do popředí na trhu v této kategorii vysoce kvalitních těstovin. Použitím čerstvých vajec z vlastní farmy si těstoviny Gyermelyi při vaření zachovávají svůj tvar a pružnost a jejich domácí chuť uspokojí i náročné labužníky. Nabízíme 6 různých forem v moderním balení.

  • Těstoviny Gastro

    Těstoviny které nabízíme v tomto oddělení jsou určené především velkoodběratelům za velkoobchodní ceny.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky