Slanina z mangalice 100 g

Bíla slanina vyuzená a lehce nasolená k přímé konzumaci nebo k další tepelné úpravě. Neocenitelný doplněk do vaši kuchyně.

28,90 Kč

(289,00 Kč 1 kg)

S DPH Dodání do 1 - 2 hodin.
Počet
Skladem

Zboží si právě prohlíží 2 zákazníci
 

Náš web je chráněný kompletní SSL portfoliem certifikátů k zabezpečení e-mailů a dokumentů. Vaše data jsou v bezpečí,

 

Vaše balené zásilky jsou obvykle odeslány do 2 hodin po obdržení objednávky.

Mangalica je jedním z největších plemen prasat na světě. Vepřové maso z Mangalice je načervenalé, velmi krémové, s bílými tukovými skvrnami bohatými na omega-3 a 6 mastné kyseliny a přírodní antioxidanty.

Má významný obsah vitamínů a minerálů: jeho maso obsahuje více thiaminu, riboflavinu, železa, zinku a mědi než vepřové maso. Výsledkem je, že je zdravější než tuk z bílých prasat používaných v intenzivním zemědělství a navíc má dobrý vliv na zdraví srdce.

Jedná se o vysoce kvalitní jídlo bohaté na bílkoviny, které naše tělo snadno tráví. Vzhledem k tomu, že prasata mangalice lze díky svému životnímu stylu, délce života a přirozené stravě chovat pouze v prvovýrobě, a nikoli ve velkém, jsou jejich ceny vyšší než u ostatních prasat.

Je dokonalým zdrojem bílkovin, Námi nabízená slanina z mangalice prošla tepelnou úpravou, uzením, a proto lze jej konzumovat jak za studena tak po tepelné úpravě. Můžeme si z něj vyrobit spoustu pochoutek, smažených i vařených.

Minimální doba spotřeby je výrobcem doporučená na 6 měsíců.

Skladujte v suchém prostředí do 20 °C při vlhkosti vzduchu cca 40–50 %. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Výrobce: Pimi 2000 Kft.,Maďarsko

121

9 dalších produktů ve stejné kategorii: